Woda i ścieki

Chemia do uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków

W ramach szerokiej oferty naszej firmy zapewniamy wybór preparatów, przeznaczonych do zastosowania w przemyśle. Wśród nich dostępna jest chemia do oczyszczalni ścieków oraz do uzdatniania wody. Zapewniamy produkty, dzięki którym spełnicie Państwo obowiązujące normy, związane z charakterem Waszej działalności. Surowce chemiczne przeznaczone są między innymi dla przemysłu włókienniczego, maszynowego czy spożywczego.

Dzięki naszym preparatom przeprowadzą Państwo skuteczne i bezpieczne uzdatnianie wody do stanu potrzebnego do realizacji określonych procesów w przedsiębiorstwie. Zapewniamy również produkty umożliwiające przygotowanie jej do celów pitnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo surowce do oczyszczalni ścieków, pozwalające zrealizować wszystkie zadania w ramach tego typu działalności. Proponujemy takie środki, jak: pożywki dla bakterii, różne typy koagulantów, saletrę amonową i inne. Zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich związków. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji!