Woda i ścieki

W ramach szerokiej oferty naszej firmy zapewniamy wybór preparatów, przeznaczonych do zastosowania w przemyśle. Wśród nich dostępna jest chemia do oczyszczalni ścieków oraz do uzdatniania wody. Zapewniamy produkty, dzięki którym spełnicie Państwo obowiązujące normy, związane z charakterem Waszej działalności. Surowce chemiczne przeznaczone są między innymi dla przemysłu włókienniczego, maszynowego czy spożywczego.

Dzięki naszym preparatom przeprowadzą Państwo skuteczne i bezpieczne uzdatnianie wody do stanu potrzebnego do realizacji określonych procesów w przedsiębiorstwie. Zapewniamy również produkty umożliwiające przygotowanie jej do celów pitnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo surowce do oczyszczalni ścieków, pozwalające zrealizować wszystkie zadania w ramach tego typu działalności. Proponujemy takie środki, jak: pożywki dla bakterii, różne typy koagulantów, saletrę amonową i inne. Zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich związków. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji!

Uzdatnianie wody pitnej i przemysłowej

Więcej
środki chemiczne do uzdatniania wody

Oczyszczanie ścieków

Więcej
środki chemiczne do uzdatniania wody

Do czego służą substancje chemiczne dla ścieków, takie jak chlor czy ług sodowy?

H2O to surowiec powszechnie wykorzystywany w przemyśle, a w życiu indywidualnej jednostki związek niezbędny do przeprowadzania właściwie większości czynności higienicznych i gospodarczych. Niestety w surowej postaci nie nadaje się do codziennego użytku, a już z pewnością nie powinien być spożywany.

Uzdatnianie H2O do celów przemysłowych i konsumpcyjnych ma na celu oczyszczenie związku z wszelkich potencjalnie niebezpiecznych substancji związanych z działalnością człowieka. Są to m.in. nawozy, pestycydy i metale ciężkie. Dezynfekcja wody pitnej oraz tej pochodzącej ze ścieków odbywa się za pomocą środków o silnych właściwościach bakteriobójczych, takich jak chlor, ług sodowy czy też podchloryn sodu będący połączeniem tych dwóch substancji: chloru i ługu.