Surowce chemiczne

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku chemii specjalistycznej i godnym zaufania dystrybutorem preparatów. Dostarczamy Klientom surowce oraz odczynniki chemiczne i laboratoryjne. Zapewniamy wybór takich związków, jak: chlorek wapnia, kwas fosforowy, formalina, mocznik, soda kalcynowana i wiele innych. Polecane przez nas chemikalia to najwyższej jakości surowce, które znajdują wiele zastosować w rozmaitych branżach.

Sprzedaż chemii specjalistycznej

W ofercie posiadamy także środki myjące do rozmaitych typów powierzchni i urządzeń, a także do dezynfekcji. Wśród nich znajdują się preparaty dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, a także dla instytucji, placówek edukacyjnych czy szpitalnych. Nasze środki chemiczne: odczynniki oraz surowce, pozwolą Państwu zapewnić bezpieczne środowisko pracownikom czy odbiorcom Waszych usług. Dbamy o jakość naszego asortymentu, a także wspieramy Klientów w wyborze środków myjących, dostosowanych do ich potrzeb oraz rodzaju zanieczyszczeń.

Dystrybucja odczynników chemicznych

Surowce chemiczne, dostępne w naszej ofercie, przeznaczone są między innymi do zastosowania w kosmetyce, różnych gałęziach przemysłu czy produkcji. Posiadamy w ofercie także chemię do wody i ścieków. Proponujemy również odczynniki laboratoryjne do wykonywania prac badawczych i różnego typu analiz. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów!

Jako odpowiedzialny dystrybutor specjalistycznych środków, odczynników i surowców chemicznych, dokładamy starań, żeby realizacja zleceń przebiegała szybko i sprawnie, a klient otrzymywał partię chemikaliów o najwyższym standardzie. W trakcie produkcji surowców dochowujemy wszelkich zasad bezpieczeństwa, zaś nasze laboratoria wspiera nieustannie zespół doświadczonych ekspertów. Oprócz standardowej oferty z chemikaliami, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu doboru odpowiednich preparatów specjalistycznych, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi doradcami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do oczekiwań konkretnego zleceniodawcy.


Szeroki wybór produktów: