Wiemy, jak ważna jest woda w procesach przemysłowych, w zastosowaniu komunalnym i użytkowym, a także jako woda pitna. Dlatego oferujemy Państwu bogatą gamę środków i surowców chemicznych, dzięki którym możliwe jest profesjonalne i efektywne uzdatnianie wody pitnej i przemysłowej, a także do każdych celów, gdzie wymagany jest określony poziom czystości wód.

W ofercie znajdziecie Państwo zarówno środki do oczyszczania wody i wytrącania z niej osadów, takie jak koagulanty, jak i środki do zmiękczania wody, regulacji jej pH, zmiany składu chemicznego czy substancje służące do dezynfekcji wody.

Uzdatnianie wody w przemyśle

Oferowane przez nas środki do uzdatniania wody, sprawdzają się w wielu obszarach przemysłu i produkcji. Substancje uzdatniające wodę są szczególnie polecane dla przemysłu:

  • spożywczego – wymaga się w nim jakości niemal takiej, jaką ma woda pitna,
  • włókienniczego – pozbawiona barwy, związków żelaza czy manganu i zmiękczona, by było możliwe efektywne pranie i zmiękczanie tkanin,
  • papierniczego – o niewielkiej utlenialności i słabej barwie, bez manganu i żelaza,
  • maszynowego – tu wymagana jest najczęściej woda demineralizowana, którą wyróżnia niskie przewodnictwo.

Zapewniamy również związki chemiczne, które pozwolą na uzdatnienie wody do poziomu pitnej, do zastosowań laboratoryjnych oraz do określonej jakości wód o podwyższonym standardzie.

Oferujemy szeroką gamę związków chemicznych, dostarczanych w bezpiecznych i funkcjonalnych zbiornikach, w wymaganej ilości. Zamówią u nas Państwo m.in. nowoczesne substancje takie jak:

Gwarantujemy ponadto doradztwo techniczne – wsparcie przy doborze koagulantów, polielektrolitów i polimerów oraz substancji, które pozwolą na koagulację domieszek wody.

Zapraszamy do współpracy!