Przemysł ciężki i energetyka

Nasza firma już od wielu lat zaopatruje Klientów w preparaty pomocne w zakładach pracy. Posiadamy wybór produktów dla wielu branż, w tym również dla przemysłu ciężkiego i energetycznego. Są to środki przeznaczone zarówno do utrzymania czystości, jak i realizacji innych zadań w ramach prowadzonych prac.

Odczynniki i surowce chemiczne służą między innymi do wykonywania analiz dla celów badawczych, a także do produkcji różnego typu wyrobów. Nasze produkty umożliwiają pozbycie się brudu, znajdującego się na maszynach, podłożu lub innych powierzchniach. Dostarczamy Klientom kwas azotowy i siarkowy, środki antypienne czy sól przemysłową. Posiadamy w ofercie także szereg innych surowców i odczynników, a nasi doradcy chętnie podpowiedzą Państwu podczas zakupów.

Nasza chemia dla przemysłu ciężkiego i energetycznego to sprawdzone wyroby, pochodzące z zakładów cenionych producentów. Poza asortymentem wymienionym na stronie mamy możliwość sprowadzenia także innych środków, których Państwo potrzebujecie.