Roztwory i mieszaniny do produkcji napojów

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie związków chemicznych wykorzystywanych w różnych branżach oraz do różnych celów. Propozycja przedsiębiorstwa to między innymi odczynniki chemiczne, roztwory, a także mieszaniny wykorzystywane przy produkcji napojów. W ramach prowadzonych działań oferujemy ług sodowy, kwas azotowy i cytrynowy, podchloryn sodu, wodę utlenioną, jak również profesjonalne środki myjące.

Na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy współprace z licznymi producentami z branży chemicznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się nawet do indywidualnych oczekiwań każdego z klientów. Poprzez pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz elastyczność, udało się nam zyskać dobrą opinię i szerokie grono stałych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z naszych klientów.