W branży oczyszczania ścieków, a także chemicznej, papierniczej czy tekstylnej i innych koagulacja jest procesem wykorzystywanym powszechnie. W celu uzyskania jak najlepszych własności tego procesu stosuje się m.in. koagulanty modyfikowane. To specjalistyczne środki chemiczne – do tej grupy zaliczają się np. koagulanty glinu na bazie PAX, koagulanty żelaza modyfikowane tytanem czy polielektrolitami i wiele innych.

Koagulanty modyfikowane posiadają unikatowe własności, niezbędne tak w branży chemicznej, jak i kosmetycznej, farmaceutycznej czy podczas oczyszczania ścieków. By zadziałały zgodnie z oczekiwaniami, muszą zostać prawidłowo dobrane. Jeśli interesują Państwa te substancje chemiczne, zapraszamy do współpracy.

Nowoczesne koagulanty modyfikowane

BEST-CHEM zapewnia szeroki wybór koagulantów modyfikowanych, dobieranych precyzyjnie do indywidualnych potrzeb Klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży chemicznej połączone z najwyższym standardem usług pozwala dostarczać Państwu nowoczesnych surowców chemicznych o najlepszych parametrach.

By uzyskać więcej informacji na temat koagulantów modyfikowanych z naszej oferty wystarczy się z nami skontaktować. Zapraszamy!